Meet our team

The Amex Logistics team is ready to help you.

Management

Jaap Wisse
Jaap WisseManaging director
+31 (0)33 422 50 61
j.wisse@amex.nl

 

Ton Spijkers
Ton SpijkersOperational manager
+31 (0)33 422 50 65
t.spijkers@amex.nl

Planning

Lammert van Diermen
Lammert van DiermenTruck planning
+31 (0)33 422 50 69
l.vandiermen@amex.nl

 

Rob van Gelder
Rob van GelderPlanning FR, NL, BE & LU
+31 (0)33 422 50 64
r.vangelder@amex.nl

Planning

Wilfred Hamstra
Wilfred HamstraPlanning DE
+31 (0)33 422 50 68
w.hamstra@amex.nl

 

Martin Suijker
Martin SuijkerManager planning
+31 (0)33 422 50 65
m.suijker@amex.nl

 

Nick Teeuwen
Nick TeeuwenAssistent planning
+31 (0)33 422 50 68
n.teeuwen@amex.nl

Warehouse

Theo Noortman
Theo NoortmanWarehouse manager
+31 (0)33 422 50 63
t.noortman@amex.nl

Packaging

Ruud de Zeeuw
Ruud de ZeeuwPackaging & finance
+31 (0)33 422 50 67
r.dezeeuw@amex.nl

Customer service

Jessica Floor
Jessica FloorCustomer service & orderentry
+31 (0)33 422 50 62
j.floor@amex.nl

Finance

Gerie Klaverstijn
Gerie KlaverstijnFinance & administration
+31 (0)33 422 50 66
g.klaverstijn@amex.nl

Trainee

Rixt Wisse
Rixt WisseTrainee
+31 (0)33 445 11 33
r.wisse@amex.nl