Maak kennis met ons team

U kunt direct in contact komen met de juiste contactpersoon. Wij staan u graag te woord en geven het beste advies over uw logistieke vragen.

Management

Jaap Wisse
Jaap WisseManaging director
+31 (0)33 422 50 61
j.wisse@amex.nl

 

Ton Spijkers
Ton SpijkersOperational director
+31 (0)33 422 50 65
t.spijkers@amex.nl

Warehouse

Theo Noortman
Theo NoortmanWarehouse manager
+31 (0)33 422 50 63
t.noortman@amex.nl

Planning

Martin Suijker
Martin SuijkerManager planning
+31 (0)33 422 50 65
m.suijker@amex.nl

Planning

Wilfred Hamstra
Wilfred HamstraPlanning DE
+31 (0)33 422 50 68
w.hamstra@amex.nl

 

Lammert van Diermen
Lammert van DiermenTruck planning
+31 (0)33 422 50 69
l.vandiermen@amex.nl

 

Nick Teeuwen
Nick TeeuwenPlanning
+31 (0)33 422 50 68
n.teeuwen@amex.nl

 

Rixt Wisse
Rixt WisseAssistent planning
+31 (0)33 445 11 33
r.wisse@amex.nl

 

Noah Vos
Noah VosJunior planning
+31 (0)32 034 34 34
n.vos@amex.nl

Packaging

Ruud de Zeeuw
Ruud de ZeeuwPackaging & finance
+31 (0)33 422 50 67
r.dezeeuw@amex.nl

Finance

Gerie Klaverstijn
Gerie KlaverstijnFinance & administration
+31 (0)33 422 50 66
g.klaverstijn@amex.nl