U kunt direct in contact komen met de juiste contactpersoon. Wij staan u graag te woord en geven het beste advies over uw logistieke vragen. Ook wanneer u een transport offerte wilt aanvragen, kunt u onderstaand formulier invullen.

Jaap Wisse
Jaap WisseDirecteur
+31 (0)33 422 50 61
j.wisse@amex.nl
Ton Spijkers
Ton SpijkersBedrijfsleider
+31 (0)33 422 50 65
t.spijkers@amex.nl
Martin Suijker
Martin SuijkerAutoplanning
+31 (0)334 22 50 65
m.suijker@amex.nl
Lammert van Diermen
Lammert van DiermenAutoplanning
+31 (0)334 22 50 69
l.vandiermen@amex.nl
Wilfred Hamstra
Wilfred HamstraPlanning DE
+31 (0)33 422 50 68
w.hamstra@amex.nl
Rob van Gelder
Rob van GelderPlanning FR, NL, BE en LU
+31 (0)33 422 50 64
r.vangelder@amex.nl
Theo Noortman
Theo NoortmanPlanning DE en CG
+31 (0)334 22 50 63
t.noortman@amex.nl
Gerie Klaverstijn
Gerie KlaverstijnBoekhouding | Administratie
+31 (0)334 22 50 66
g.klaverstijn@amex.nl
Ruud de Zeeuw
Ruud de ZeeuwEmballage | Administratie
+31 (0)33 445 11 33
r.dezeeuw@amex.nl
Jessica Floor
Jessica FloorCustomer Service | Orderentry
+31 (0)33 445 11 33
j.floor@amex.nl
Nick Teeuwen
Nick TeeuwenAssistent planner
+31 (0)33 445 11 33
n.teeuwen@amex.nl

Wanneer u nog vragen aan ons heeft kunt u onderstaand formulier invullen, wij zullen dan zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

Bedrijfsnaam*

Uw voor- en achternaam*

Uw email*

Onderwerp

Uw bericht

  Ja, ik ga akkoord met het privacybeleid van Amex Logistics.